Series
Ratings
143
PenanceRated ★ 5.0
Hip-Hop Evolution Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 0.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 0.5
My Golden KidsRated ★ 0.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 1.0