Series
Ratings
70
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The Greatest MarriageRated ★ 2.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
24 Live Another DayRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0