Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0