Movies
Ratings
101
Ruby SparksRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0