Series
Ratings
25
The 8 ShowRated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0