Movies
Ratings
271
Be with YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
AntipornoRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5