Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0