Movies
Ratings
950
FrankensteinRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0