Series
Ratings
18
Odd TaxiRated ★ 5.0
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0