Titles you rated
FriendRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0