Movies
Ratings
128
The Last EmperorRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 5.0