Titles you rated
BossRated ★ 0.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.0
HeldRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.5- AliveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BuoyancyRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0