Movies
Ratings
521
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0