Movies
Ratings
380
ArrivalRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 1.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5