Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0