Titles you rated
- Invisible ManRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0