Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 2.0
Spy GameRated ★ 3.0
Hudson HawkRated ★ 2.0
Days of Being WildRated ★ 2.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0