Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0