Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
The Night Eats the WorldRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Ghost TheaterRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.0