Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0