Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0