Titles you rated
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5