Titles you rated
OppenheimerRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
OasisRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Tinker TickerRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0