Titles you rated
DisconnectRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0