Movies
Ratings
273
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0