Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Sick of MyselfRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.5
House of SayuriRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0