Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0