Movies
Ratings
396
The PhoneRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0