Movies
Ratings
673
HarmonyRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
JumperRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0