Titles you rated
Ben-HurRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.0
SmokeRated ★ 4.5- The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 4.5