Movies
Ratings
82- WishRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0