Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0