Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5