Movies
Ratings
75
Blade IIRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
HulkRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0