Movies
Ratings
303
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0