Titles you rated
The King's ManRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
The 12th ManRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0