Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
CatsRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
The Edge of HeavenRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
ButterflyRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0