Movies
Ratings
148
Evan AlmightyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 2.0