Series
Ratings
111
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
Numb3rsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0