Movies
Ratings
105
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0