Movies
Ratings
142
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0