Series
Ratings
30
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0