Titles you rated
ThirstRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0