Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0