Series
Ratings
47
True DetectiveRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
- YeonghwadangRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5