Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0