Titles you rated
The Blood of YouthRated ★ 3.5- Battle of ChangshaRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Moonlit ReunionRated ★ 4.0
Youthful GloryRated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Love of the Divine TreeRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Grand Shining HotelRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Small TownRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5