Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
PilgrimageRated ★ 3.0
GhajiniRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 4.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5