Series
Ratings
90
With YouRated ★ 2.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
War and PeaceRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
Fuller HouseRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.5