Titles you rated
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0